Nu lanserar vi vår nya hemsida!

Nu är vi igång med vår hemsida!

På den här sidan kommer du hitta allt om Motala Futsal Klubb. Vi kommer att referera seriematcher men också sammanfatta delar av cuperna vi spelat. Vi vill kunna ge dig som suporter eller en nyfiken gästen ett helhetsintryck av oss som futsalklubb.

MFK MATCH2

Du kan även kontakta oss genom hemsidan eller följa länkar till våra sociala medier men också se vilka spelare som finns i våra trupper. Vill du vara med och engagera dig i vår klubb så ser vi gärna att du skickar ett PM till oss så kan vi tillsammans säker kunna hitta en roll som passar oss bägge.

Har du tankar eller ideér på hur vi kan utvecklas som klubb tar vi tacksamt emot detta ifrån dig.

//MFK

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s